داستان پادکست روش

همکاری پایه قدرت در جهانه. کشورها و سازمان‌هایی قدرتمند می‌شن که بتونن شکل موثری از همکاری رو به وجود بیارن. در پادکست روش می‌خوایم به کشف راه‌های موثر همکاری به کمک روایت برسیم.

نیما قاضی

من، نیما قاضی

 کارم بزرگ کردن (اسکیل آپ) استارتاپ‌ها است.
از ۱۶ سالگی کاسبی کردم، سال ۹۲ همراه با مجید حسین نژاد، علی بابا رو تاسیس کردم که الان بزرگترین پلتفرم گردشگری ایران هست. از اواخر سال ۹۹ کارهای اجرایی و مدیریتی رو تحویل دادم، کوچینگ و مشاوره رو یاد گرفتم و از اون موقع دارم به استارتاپ‌ها و شرکت های مختلف که تونستن محصول قابل قبولی به بازار ارایه بدن کمک می کنم که رشد برق آسا رو تجربه کنن.
توسعه فردی و توانایی اثرگذاری کلید توسعه کسب و کاری من بوده و وقت زیادی رو برای کشف کردن خودم و دنیای اطرافم می ذارم.
پدرِ یه پسر کوچولوی بازیگوش و پرانرژی هستم و با همسرم عاشقانه توی خونه ای که حس و حال سنتی داره وسط گل و گلدونا زندگی می کنیم.

سعیده مقدسی

من، سعیده مقدسی

کارم تحلیل و برنامه ریزی است. یه جستجوگرم و سالها در حوزه تحقیق مخصوصا تحقیقات بازار و داده کاوی کار کرده ام. به خاطر ویژگی جستجوگریم اگه موضوعی برام جذاب باشه تا ته و توی اون را درنیارم ولش نمی کنم.
در پادکست روش هم برنامه ریزی و هماهنگی ها با منه
نقاشی آماتوری می کنم، عاشق سفرم، محیط زیست برام خیلی اهمیت داره و سعی می کنم سبک زندگیم نسبت به اون دوستانه باشه.

مریم کریمی

من، مریم کریمی

هم‌موسس استارتاپی در حوزه محصولات محلی به اسم ساوا
در پادکست روش به محتوا سر و سامون می‌دم.
۲۹ سالمه. می‌دوم، سفر زیاد می‌رم و از معاشرت با آدم‌ها لذت می‌برم. «کسب‌وکار» از موضوعاییه که بهش مشتاق و علاقمندم اون‌قدر که هیچ مشکلی با صحبت درباره‌ش در مهمونی‌ها ندارم.

فرشید نجاریان

من، فرشید نجاریان

 هیچ‌وقت کاری با رشته‌ی تحصیلیم (هوافضا) نداشتم و همیشه مشغول گرافیک، موسیقی، تاتر و سینما بوده و هستم. چند سالی هم آفریقا (تانزانیا) زندگی کردم. غیر از اینها از همون اوایل پاگیری جدی پادکست تو ایران، درگیرش شدم، از پاییز ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۹ سردبیر سایت پادکست چنل بی بودم و الان با عطا صادقی پادکست یک پنجره رو منتشر می‌کنم. در پادکست روش هم طراحی، تدوین و انتشار اپیزودها با منه .